+48 692 587 298 kontakt@sala-lila.pl

Przyjęcia okolicznościowe i firmowe

Szukacie Państwo miejsca na spotkanie w gronie najbliższych z okazji ważnej uroczystości? Jubileusze, urodziny czy rocznice ? Zapraszamy do „Li-La”…

Zapraszamy również do organizacji spotkań firmowych. Konferencja, szkolenie, spotkanie biznesowe? Tylko w „Li-La”.

„Li-La” organizuje niezapominane imprezy okolicznościowe – zarówno rodzinne, jak i firmowe, w czasie których zapewniamy perfekcyjny wystój, starannie skomponowane menu oraz profesjonalną obsługę. Naszym Klientom proponujemy ułożenie jadłospisu zgodnie z własnymi gustami. Z uwagą słuchamy i wdrażamy pomysły naszych Klientów w życie. Dbamy o to, by wszystkie czynniki współgrały ze sobą, wpływając pomyślnie na satysfakcję i zadowolenie wszystkich uczestników uroczystości. 

Szczególną popularnością wśród naszych Gości cieszą się imprezy rodzinne oraz firmowe.

Chrzciny w przyjaznej atmosferze, komunie z najbliższymi, jubileusze – te i inne okazje sprzyjają spotkaniom przy wspólnym stole i pozwalają zacieśnić więzy między dawno niewidzianymi osobami. Dbamy o to, aby wszyscy uczestnicy mogli odpowiednio celebrować ważne dla nich wydarzenia,  przy wspólnym stole, przy smacznym jedzeniu, w tle eleganckiego wystroju, podkreślającego podniosłość chwili…

Przestronne, gustownie urządzone wnętrza to miejsce doskonałe do organizacji spotkań firmowych. Wnętrze pełne pięknych dodatków jest idealnym tłem dla ważnych kwestii, dodaje im znaczenia i powagi. Cicha, przyjemna atmosfera i wystrój dopracowany do ostatniego szczegółu pozwalają Gościom się odprężyć.
Nasz lokal to nie tylko niezwykle urządzona przestrzeń, która zachwyca stonowaną kolorystyką i minimalistycznymi, eleganckimi dekoracjami – to także miejsce, w którym skosztują Państwo najsmaczniejszych potraw kuchni europejskiej. Bogate menu pozwoli na zaplanowanie idealnej imprezy firmowej, która zadowoli kubki smakowe każdego z naszych Gości. Dbamy nie tylko o najwyższą jakość serwowanych przez nas potraw, ale także piękne, efektowne podanie, podnoszące standard posiłku.

Poznaj szczegóły oferty

Call Now Button